Gratulujemy zakupu Microsoft 365

Skorzystaj z profesjonalnej usługi wsparcia instalacji

Pomożemy Ci aktywować Microsoft 365

Posiadasz komputer z Windows 10 i kupiłeś Microsoft 365 Personal lub Microsoft 365 Family?
Skorzystaj bezpłatnie z profesjonalnej obsługi wsparcia aktywacji przez naszych wykwalifikowanych doradców.

Unikatową ofertę kierujemy do osób, które w terminie od 21.04 do 14.06.2020 dokonają zakupu produktu u jednego z partnerów: Media Expert, Media Markt, Neonet, Komputronik, x-kom, RTV Euro AGD.

Zarezerwuj termin, przygotuj swój komputer

1

Umów się na konsultację przez system rezerwacji Microsoft Bookings. Zostaw nam swój numer telefonu. Pottwierdzenie terminu otrzymasz na swoją pocztę e-mail.

2

Przygotuj swój komputer:

  • Przygotuj dane logowania konta Microsoft (to ważne jeśli je posiadasz)

  • Pobierz i zainstaluj Microsoft 365

  • Zadbaj, aby w umówionym terminie Twój komputer był podłączony do internetu

3

W zarezerwowanym przez siebie terminie oczekuj na połączenie telefoniczne od naszego doradcy. Konsultant przeprowadzi Cię przez proces uruchomienia Szybkiej Pomocy aż po aktywację subskrypcji Microsoft 365.

Często zadawane pytania

Jakie są warunki prawidłowego połączenia? 

1. Połączenie telefoniczne realizowane jest na terenie Polski i inicjowane jest przez Konsultanta podany podczas rejestracji numer telefonu musi być w sieci Operatora Telefonii Komórkowej lub Stacjonarnej działającego na polskim rynku. Usługa jest dostępna na terenie Polski. Jeżeli Usługobiorca posiadający numer w sieci polskiego Operatora Telefonii Komórkowej podczas połączenia telefonicznego będzie przebywał poza granicami Polski, będzie ponosił koszty korzystania z roamingu podczas tego połącznia, zgodnie z cennikiem Operatora

2. Windows 10 z najnowszymi aktualizacjami

3. Minimalna szybkość połączenia internetowego 4 Mbit do pobrania i 2 Mbit do przesyłania, bez limitu danych (FUP)

Jak jest zapewniane bezpieczeństwo połączenia?

Dzięki aplikacji Szybka Pomoc nasz doradca może obserwować Twoje poczynania na ekranie komputera. Będziecie mogli wspólnie przejść przez proces aktywacji subskrypcji. Dzięki temu uzyskasz wrażenie, jak gdyby był obecny osobiście w Twoim domu. Oczywiście zdalna pomoc może zostać przerwana w dowolnym momencie, jednak udostępnienie swojego ekranu konsultantowi na czas realizacji usługi jest niezbędne dla sprawnego jej zrealizowania. Wasze połączenie od samego początku będzie zabezpieczone 6-cyfrowym kodem a konsultant utraci dostęp do wglądu w Twój pulpit z chwilą zamknięcia aplikacji. Wszystko dzięki zaawansowanym technologiom Microsoft.