Zapewnij bezpieczeństwo swojej rodzinie w świecie cyfrowym i fizycznym

Aplikacja Bezpieczeństwo rodzinne dostępna już wkrótce!

Zadbaj o bezpieczeństwo. W nowoczesny sposób.

Aplikacja Microsoft Bezpieczeństwo rodzinne pomaga rodzinom dbać o bezpieczeństwo bliskich, dając im narzędzia ułatwiające wdrażanie zdrowych nawyków w życiu codziennym – także tym cyfrowym. To jedyna aplikacja, która umożliwia zarządzanie czasem spędzonym przed ekranem komputera z systemem Windows, ale także przed smartfonem z Androidem oraz konsolą Xbox.

Zacznij korzystać z Microsoft 365 już dziś

Microsoft 365 to dwa plany do wyboru. Wybierz wariant, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Microsoft 365 Personal

Office Home & Student

Liczba osób

Do 6 osób

1 osoba

1 osoba

Urządzenia

Działa w systemach Windows, macOS, iOS, Android

Działa w systemach Windows, macOS, iOS, Android

1 komputer z systemem Windows lub macOS

Word

Excel

PowerPoint

Premium

Premium

Klasyczne

Outlook

Premium

Premium

-

Zaawansowane funkcje zabezpieczeń poczty e-mail i plików

-

Chmura OneDrive

1 TB przestrzeni dyskowej na pliki i zdjęcia

1 TB przestrzeni dyskowej na pliki i zdjęcia

-

Kopia zapasowa folderów z PC na OneDrive

Kopia zapasowa folderów z PC na OneDrive

-

Magazyn osobisty

-

Bezpieczeństwo rodzinne*

-

-

Pomoc techniczna Windows 10

-

Publisher i Access

W systemie Windows

W systemie Windows

-

*Aplikacja będzie dostępna wkrótce. Aktualnie udostępniana w wersji preview wybranym użytkownikom.

Promocja

Posiadasz komputer z Windows 10 i kupiłeś Microsoft 365 Personal lub Family? Skorzystaj bezpłatnie z profesjonalnej obsługi wsparcia aktywacji przez doradców Microsoft!

Ofertę kierujemy do osób, które kupiły produkt w okresie 22.04 - 14.06.2020 u wybranych sprzedawców. Szczegóły tutaj

Często zadawane pytania

Kiedy będzie dostępna aplikacja Microsoft Bezpieczeństwo rodzinney?

Wszędzie teraz głośno o chmurze i o tym, że jest to przyszłość w przechowaniu danych jak i dzieleniu się nimi. Jednak czym jest ta chmura? W najprostszy sposób można powiedzieć, że jest to przestrzeń dyskowa online, którą można wykorzystać do przechowywania dokumentów, zdjęć, muzyki, filmów lub innych plików. Dostęp do niej jest zabezpieczony hasłem, które samodzielnie ustalamy, a szereg zabezpieczeń powoduje, że nasze dane są bezpieczne jak pieniądze na koncie bankowym.

OneDrive jest też wygodnym sposobem, aby zwolnić część miejsca na laptopie czy telefonie - posiadając dysk wirtualny nie musisz wszystkiego przechowywać na swoim urządzeniu. Dzięki usłudze OneDrive można uzyskiwać dostęp do plików i udostępniać je z dowolnego urządzenia.

Wszyscy użytkownicy usługi OneDrive otrzymują bezpłatnie 5 GB przestrzeni dyskowej. Klienci dysponujący aktywnymi subskrypcjami usługi Office 365 otrzymują aż 1 TB przestrzeni dyskowej OneDrive (dla każdego użytkownika).

Jak działają filtry zawartości dla gier i aplikacji? 

Zanim zdecydujemy się na wybranie OneDrive przechodzi nam przez głowę myśl czy nie lepiej kupić dysk zewnętrzny. Jaka w zasadzie jest różnica między dyskiem fizycznym, a dyskiem wirtualnym? Decydując się na jakieś rozwiązanie warto przeanalizować  aspekt wygody w dostępie do plików, ale też ryzyka np. utraty ważnych dla Ciebie zdjęć.

Jeżeli dysk ulegnie zniszczeniu, odzyskanie danych może okazać się trudne i kosztowne. Dysk też zawsze może sobie spokojnie leżeć na Twoim biurku w domu, kiedy Ty będziesz go szukać w pracy, panikując, że akurat nie masz swojej prezentacji. Jak każdy przedmiot, możesz go też zwyczajnie zgubić. Z wirtualnym dyskiem dostęp do plików możesz uzyskać z dowolnego urządzenia logując się do OneDrive online. Nie ma obawy, że przypadkowo usuniesz dane i stracisz je bezpowrotnie, OneDrive oferuje wirtualny kosz, z którega zawsze możesz odzyskać usunięte dane.

*Aplikacja Microsoft Bezpieczeństwo rodzinne zostanie udostępniona w wersji zapoznawczej (preview), dostępnej do pobrania dla systemów iOS i Android dla ograniczonej liczby użytkowników. Ta wersja zapoznawcza aplikacji Microsoft Family Safety ma na celu zebranie opinii użytkowników w celu wprowadzenia ulepszeń przed powszechnym udostępnieniem aplikacji. Funkcje i ceny mogą się zmienić przed oficjalnym wprowadzeniem aplikacji na rynek.